اخبار و رويداد ها

  همزماني برگزاري دو نمايشگاه ورزش و صنايع بهداشتي به دليل تطابق جامعه هدف

همزماني برگزاري دو نمايشگاه ورزش و صنايع بهداشتي به دليل تطابق جامعه هدف

رییس امور نمایشگاه های شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: همزمانی برگزاری دو نمایشگاه بهداشت و ورزش با عنوان پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، سلامت، ورزش، تجهیزات و خدمات وابسته از هفتم تا دهم مرداد ماه سال جاری به این دلیل است که 80 درصد جامعه هدف دو نمایشگاه یکسان هستند.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مجید نایب زاده افزود: نمایشگاه صنايع بهداشتي، شوينده، پاك كننده، سلولزي و تجهيزات وابسته در اصفهان بیشتر به ویترین لوازم و محصولات آرایشی تبدیل شده بود و مخاطبان و مشارکت کننده چندانی از صنف محصولات سلولزی جذب نمی کرد.  
وی با تأکید بر اینکه تمرکز زیاد این نمایشگاه بر لوازم آرایشی حساسیت زا بود گفت: نمایشگاه ورزش نیز بیشتر مجموعه های دولتی، فدراسیون ها و هیأت های ورزشی را همراه داشت در حالی که جامعه هدف مدنظر نمایشگاه بخش تخصصی و تجاری ورزش بودند.
نایب زاده خاطرنشان کرد: امسال با برگزاری همزمان این دو نمایشگاه برآنیم که بر وجهه تخصصی هر دو نمایشگاه بیافزاییم و ُبنیه قوی تجاری برای بخش خصوصی فعال در زمینه بهداشت، سلامت و ورزش ایجاد کنیم.
وی با اشاره به آغاز ثبت نام مشارکت کنندگان در پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، سلامت، ورزش، تجهیزات و خدمات وابسته از ماه گذشته تاکنون، اضافه کرد: تاکنون استقبال از این نمایشگاه خوب بوده و با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری، بر اساس تجربه نمایشگاهی چندین ساله، استقبال بیشتری را نیز شاهد خواهیم بود.  
وی با بیان اینکه تاکنون یک سوم فضای نمایشگاه به غرفه داران اختصاص یافته است، گفت: برای هرچه بهتر برگزار کردن این دو نمایشگاه درصدد رایزنی با سازمان فرهنگی-تفریحی شهرداری اصفهان، باشگاه های به نام ورزشی استان و انجمن های خصوصی فعال در زمینه های ورزش، بهداشت و سلامت در سطح استان اصفهان هستیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر